Hýbeme dětmi, StarDance 8 Anna K a Marek HRstka
Pohyb, který má budoucnost - slogan

Dětské kroužky


Náplň kurzu

V kurzech se děti naučí základní principy latinsko-amerických a standardních tanců. Klademe důraz na zdravé držení těla a správné dýchání. Snažíme se, aby výuka probíhala v přátelské atmosféře a dětem pohyb přinášel především radost.

Metodika výuky je přizpůsobena věku vašeho dítěte

Vyučované tance

odrazka Chacha
odrazka Samba
odrazka Rumba
odrazka Jive
odrazka Waltz
odrazka Quickstep
odrazka Tango
odrazka Valčík
odrazka Polka

> Uhrazení školného se rozumí: připsání částky na účet před první lekcí
nebo nejpozději hotově na první hodině lektorovi Hýbeme dětmi. <

Jak se obléknout do kurzu

odrazka Dívky: sukýnky (ne úzké) nebo elastické kalhoty a tričko
odrazka Chlapci: kalhoty, tepláky (nedoporučujeme džíny), tričko

Doporučená obuv

odrazka Piškoty
odrazka Cvičky
odrazka Taneční obuv (možné objednat přes lektora)

Proč jsme?

Hlavním impulzem pro vznik tohoto projektu je trvalý nedostatek pohybu, který dnešní děti mají, a to zejména ve volném čase.
Snažíme se zdravou formou naučit děti správným pohybovým návykům. Našim cílem je přinášet radost, pohyb a úsměv.

O projektu

Projekt Hýbeme dětmi je jedinečný projekt, díky kterému nemusíte své dítě vozit do tanečních škol na kurzy tance, ale naopak my dojedeme za Vámi. Tanec patří, dle odborníků, mezi nejzdravější formy pohybu. Jsme si zároveň vědomi, že každé dítě je jedinečné, a proto klademe důraz na individuální přístup. Máme propracovaný způsob výuky, jak zábavnou formou naučit děti tančit. Zároveň se zaměřujeme na poznávání a respektování druhých. Tanec je ideálním prostředkem, jak dětí naučit správnému držení těla, koordinaci pohybu a vede i k rozvíjení jejich muzikálnosti. Náš projekt umožňuje nejen zdravý pohyb, ale i možný další rozvoj jejich dovedností až na soutěžní úroveň. Soustředíme se na pozitivní motivaci k pohybu, aby si Vaše dítě vypěstovalo zdravé pohybové návyky.

Pro děti jsou připaveny víkendové taneční pobyty a letní smajlíkové soustředění. Závěrem tanečního roku je pro děti připravena taneční soutěž o hodnotné ceny, kde nikdo neodejde s prázdnou.

Kvalita výuky je garantována profesionálním týmem lektorů, kteří mají bohaté zkušenosti jak s výukou tance, tak s prací s dětmi. Máme jednotný a praxí ověřejený výukový systém, který náš tým lektorů nestále rozvíjí.

KONTAKTUJTE NÁS

Můžete nás kontaktovat mailem na info@hybemedetmi.cz nebo telefonicky či SMS na +420 736 686 131

Marek Hrstka © všechna práva vyhrazena