Hýbeme dětmi, StarDance 8 Anna K a Marek HRstka
Pohyb, který má budoucnost - slogan

Naši lektoři


Marek Hrstka

Je manažerem projektu Hýbeme dětmi a SvětTance. Tanci se věnuje již 15 let. V současné době patří mezi nejúspěšnější trénery a tanečníky České republiky. Vytrénoval již několik velmi úspěšných dětských i dospělých párů. Je držitelem nejvyšší I. trenérské třídy, kterou vystudoval na Univerzitě Karlově katedře FTVS. Společně se svou partnerkou dosáhl vynikajících výsledků. (Mistři ČR družstev, filnalisté Mistrovství ČR v latiskoamerických tancích, finalisté Prague open Championship a mnohé další)

foto: Marek Hrstka
Jméno a příjmení:Marek Hrstka
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:Když nejde o život jde o...
  

Míša Nováková

Tanci se věnuje už od předškolního věku a závodnímu tanci od 12 let. Je držitelka nevyšší mezinárodní třídy v latinsko-amerických i ve standardních tancích. Podle jejich slov je nejlepší lék na dobrou náladu úsměv, proto se s ní děti rozhodně nenudí.

foto: Michaela Nováková
Jméno a přijmení:Michaela Nováková
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:Nejlepší lék na dobrou náladu je úsměv :-)
  

Lenka Návorková

Od dětství se věnuje latinsko-americkým i standardním tancům. V latinsko-amerických tancích je držitelkou nejvyšší výkonnostní třídy. Během své taneční kariéry získala několik titulů Mistryně České republiky. Zúčastnila se i několika Mistrovství světa a Evropy. Lektorské činnosti se věnuji již řadu let. Mám zkušenosti jak s výukou dětí v předškolním a školním věku, tak s výukou dospělých i soutěžních párů. Je pro ni důležité, aby se děti během výuky něco naučily, ale zároveň aby je tancování bavilo a měly z něj radost.

foto: Lenka Návorková
Jméno a přijmení:Lenka Návorková
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:---
  

Pavla Zajícová

Začala se naplno věnovat latinsko-americkým a standardním tancům už od juniorských let. Pravidelně dosahovala finálových umístění na mistrovství České republiky. Dva roky působila na Slovensku jako lektorka. Od té doby se věnuji vedení kurzů jak pro děti tak i dospělé. Mezi největší taneční úspěchy patří titul několikanásobné mistryně ČR družstev jak v latinsko-amerických tak standardních tancích a 3.místo na mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Zvlášť s dětmi spolupracuji velmi ráda a to především pro jejich bezprostřednost a nezdolnou energii.

foto: Pavla Zajícová
Jméno a příjmení:Pavla Zajícová
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:---
  

Tomáš Fábera

Lektor Tomáš Fáber tančí již od útlého dětství, jak latinsko-americké, tak i standardní tance. V latinsko-amerických tancích dosáhl nejvyšší mezinárodní třídy. Lektorské činnosti se věnuje již řadu let.

foto: Tomáš Fábera
Jméno a přijmení:Tomáš Fábera
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:---
  

Marián Vaněk

Vynikající tanečník a lektor s mnohaletou praxí. V současné době na vysoké škole studuje dětskou psychologii a sociologii.

foto: Marián Vaněk
Jméno a přijmení:Marián Vaněk
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:---
  

Eva Minaříková

Aktivně tančí již sedm let. Se svým partnerem dosahuje velmi dobrých výsledků nejen u nás, ale i v zahraničí. Tanec je podle ní smysluplné trávení času, prospěšné pro tělo i ducha. K dětem má velice kladný vztah a těší se až jim bude moct předat, co se naučila :-)

foto: Eva Minaříková
Jméno a přijmení:Eva Minaříková
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:---
Oblíbený citát:---
  

Jan Chytra

Tanec se stal jeho největším koníčkem. Získal nejvyšší kategorii v latinsko-amerických tancích. Trenérské činnosti se věnuje již od roku 2009. Je absolventem kurzu voločasové pedagogiky pro dětí a mládež. V současné době je trenér a porotce III. třídy.

foto: Jan Chytra
Jméno a přijmení:Jan Chytra
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:Skrze naplňující práci předávat nadšení z tance ostatním
Oblíbený citát:---
  

Štěpán Dostál

Tančí již od 11 let. Získal již nejvyšší výkonnostní třídy v latinsko-amerických i standardních tancích. Je držitelem tří mistrovských titulů. Mimo tuto oblast se věnuje i moderně, jazzu, hip-hopu nebo stepu.

foto: Štěpán Dostál
Jméno a přijmení:Štěpán Dostál
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:Díky tanci můžu dělat radost sobě i ostatním!
Oblíbený citát:---
  

Tereza Jinochová

Společenskému tanci se věnuje již patnáct let. Stala se se finalistkou Mistrovství České republiky ve standardních tancích a několikanásobnou vítězkou Mistrovství České republiky družstev. Od roku 2010 působím jako lektorka tance pro děti a dospělé. Práce s dětmi jí baví a naplňuje, proto také studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Doufá, že její taneční lekce budou dětem přinášet radost a nebudou pro ně pouze sportem, ale také zábavou.

foto: Tereza Jinochová
Jméno a přijmení:Tereza Jinochová
E-mail:info@hybemedetmi.cz
Můj cíl:Dělat to, co mě baví a být v tom úspěšná
Oblíbený citát:Ten nejpomalejší, který neztratí cíl z očí, jde stále rychleji než ten, který bloudí bez cíle.
  
KONTAKTUJTE NÁS

Můžete nás kontaktovat mailem na info@hybemedetmi.cz nebo telefonicky či SMS na +420 736 686 131

Marek Hrstka © všechna práva vyhrazena